Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

Üretilmesi Acil Önemli Ürünler

Yazar by Mr. Deadpool / Takipçiler 282
4.07.2018
 1
Üretilmesi Acil Önemli Ürünler

Bir örnekle başlayalım; Matkap, Hemen her teknik servis ve her inşaat işinde matkap en çok tüketilen kalemdir. Sık arızalanır tamiri pahalıdır parça adeti fazladır ve riskli bir üründür. Üretmiyor satın alıyorsanız matkap bir ülkenin ocağına incir ağacı dikebilecek bir üründür. Bir dekorasyon şirketi, inşaat firması sahibiyseniz matkap en sık satın aldığınız ürünlerin içind een pahalıya gelenidir. Yılda bir iki tane ya eskitirsiniz ya çaldırırsınız.

En çok çalınan ürünlerin başında matkap gelmektedir. Hemen satılabilme imkanına sahip olduğu için inşaatlarda veya inşaat işi yapanlardan çalınan en birinci materyaldir. Sokakta satışı yapılırken elden de temin edilmektedir. Ucuza temin edilen matkap gibi malzemeler akla gelemedik bir piyasa oluşturmuş durumdadır takibi zor olduğu için şikayet etsenizde ilgilenen yoktur. Hatta bulunmayacağı için aramıyorlar bile.

Peki çözümü nedir aslında bunun için izlenecek bir yol var gibi göürnsedei, ülkeye giren matkapların tümünün seri numarası belli bunları paylaşıma açmak ve tamircilerin veya kullanıcıların sorgulayabilmesini sağlamaktırn ama bu sistemde çalışmayacaktır çünkü seri numaraları silinecektir. işin komik tarafı matkabı çalınan kişilerinde daha sonradan ucuz matkap satın almalarıdır. Çalıntı olduğunu bile bile satın alan bir piyasası vardır.

Bu ürünü üretmenin ne kadar önemli bir şey olduğunu anlatmaya çalıştık. Büyük ölçekli üretimler göz doldurabilir ama bizim kaybettiğimiz en önemli kalemler matkap,hilti,dikiş makinası,bilgisayar yazıcısı,fotoğraf makinesi gibi materyallerdir.yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

27.10.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef