Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

Ücretsiz Mesajlaşma Programı MYSTIQUE'nin Kullanımına Başlandı.

Yazar by Çiğdem Miralay / Takipçiler 325
28.12.2019
 1
Ücretsiz Mesajlaşma Programı MYSTIQUE'nin Kullanımına Başlandı.

Andromeda Soft tarafından geliştirilen ücretsiz mesajlaşma programı Mystique (mistik) E-Asistan web sitelerinde tümleşik olarak dağıtılmaya başlandı. Düzce menşeeli yazılım şirketi Andromeda Soft Mystique (mistik)'i üretirken benzerlerinin kısıtlamalarını ortadan kaldırmayı ve veri güvenliğini sağlamayı amaçlamıştı. 

internet sitelerinde kullanılan canlı destek veya anlık mesajlaşma programlarının tamamının ücretli olması ve üçüncü taraf şirketlerden satın alınarak internet sitelerine eklenmesi büyük sorunlara yol açmaktaydı. Piyasadaki mesajlaşma programlarının ücreti ödenmediğinde hizmet kesintisi meydana gelmesi, mesajların içinde bulunduğunuz siteye değil uzaktaki başka bir siteye yani mesajlaşma programının satın alındığı şirketin sunucularına gönderiliyor oradan geriye iletiliyor olması mesajların yabancı sunucularda depolanıyor olması, hem kişisel veri güvenliğini hemde ticari gizliği tehlikeye atması Andromeda Soft'u harekete geçirdi.

Andromeda Soft kendi mesajlaşma yazılımını üreterek piyasaya sundu. Mesajlar sadece içinde bulunduğunuz sitenin içinden hiç bir yere gönderilmiyor hiç bir şekilde kaydedilmiyor vede tamamen ücretsiz. Yeşil çerçeve sloganıyla pazara sunulan Mystique (mistik) şimdilik sadece Andromeda Soft yazılımlarında ve internet sitelerinde tümleşik olarak sunuluyor. Fakat isteyen herkese açık kaynak kodlu olarak dağıtılabiliyor.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

24.07.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef