Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

ARAMA MOTORLARINI TELİF HAKLARINDAN KURTARACAK ALGORİTMA GELİŞTİRDİK

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 158
29.07.2020
 1
ARAMA MOTORLARINI TELİF HAKLARINDAN KURTARACAK ALGORİTMA GELİŞTİRDİK

AndromedaSOFT ve MuratSOYLUOGLU (şahsım) işbirliği ile arama motorlarını telif haklarından kurtaracak bir algoritma üretmiş durumdayız sırada programlaştırmak var. Program sayesinde arama motorlarından telif hakkı talep edilemeyecek. www.habertek.org sitemizde prototipini kullanacağız.

www.habertek.org sitemizin önündeki engelleri kaldırmak için yaptığımız çalışmalar neticesinde ürettiğimiz algoritma diğer arama motorlarının da önündeki telif engellerini kaldıracak üstelik bedava sayılabilecek bir maliyet ile. Algoritmada hata yok programlaştırma aşaması biraz zaman alacak ama diğer bütün arama motorları aynı yöntem ile telif haklarından kurtulacaklar. 

Sadece ana fikri almaları yeterli algoritma ve program son derece kolay. Bir Elimizde bir elma var diyelim bu güne kadar hep elmayı dilimleyerek sunuyorduk şimdi diğer elimizi de kullanıyoruz. elimizdeki elmayı tanımlıyoruz ve diğer elimize onu tarif edecek bir model oluşturup koyuyoruz kullanıcılara modeli sunuyoruz gerçek elma ile kullanıcıyı hiç bir zaman temas ettirmiyoruz.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

15.01.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef