Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

DÜZCE'nin GÜNEŞ ENERJİSİ ELEKTRİK PAZARI MİLYON DOLAR DEĞERİNDE

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 235
12.03.2021
 1
DÜZCE'nin GÜNEŞ ENERJİSİ ELEKTRİK PAZARI MİLYON DOLAR DEĞERİNDE 

Düzce'nin güneş enerjisinden elektrik üreten sistemler için tahmini pazar milyon dolarlara varıyor. Her evin, her iş yerinin, her taşınabilir çanta sistemin Düzce'de kullanılabilir olmasına rağmen son derece bakir bir piyasanın da var olması şaşırtıcı. 

Sırt çantanıza bile sığacak güneş enerjili aydınlatma ve şarj sistemleri 10 dolardan başlayan cazip fiyatlarla satılıyor. Ev ve iş yeri kullanımı için de çok cazip fiyatlar var. Fakat nedense güneç cenneti Düzce'nin güneş enerjili elektrik üretme sistemlerine yönlendirilmemiş olmasına şaşırıyorum.

Sistemler son serece koaly ulaşılabilir ve satın alınabilir durumda. Bir çok alış veriş sitesinden tedarik edilebilen bir kaç dolardan başlayan fiyatlar tüketicinin henüz bilmediği rakam diye düşünüyorum. Sistemler paket halinde geliyor satın alıp çalıştırıyorsunuz sıradan bir ev hanımının bile satın alıp paketi açıp çalıştırabildiği güneş enerjisinden elektrik üreten çanta sistemleri balkonunuza bile koyabilirsiniz. Pencerenizin önüne koyabilirsiniz. 

Ev, kulübe, kamp için her yere taşınabilir sırt çantanıza sığan güneş enerjisinden elektrik üreten bir sistem 10-15 dolardan başlayan fiyatlarla internet sitelerinde satılıyor. Sitemi satın alınca birinin yardımına gerek kalmadan kargodan gelen paketi açıp çalıştırıyorsunuz hepsi bu kadar.

Sanırım tüketiciyi bilinçlendirmek gerekiyor. 


Bu konuda bilgi edinmek için bana yazabilirsiniz: 0532 442 5479 / dogfish@hotmail.com


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef