Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

Kalemi Yanlış Kullanan Bazı Yazarlara İthaf Edilmiştir ( 18+ )

Yazar by Mr. Deadpool / Takipçiler 280
22.01.2019
 1
Kalemi Yanlış Kullanan Bazı Yazarlara İthaf Edilmiştir ( 18+ )

iki eliyle bir çiviyi doğrultamamış olanların ellerinde kalem görünce ne yazmışlar acaba diye merak etmeye gerek yok. Babasının bile güvenmeyip eline kibrit çöpü vermekten çekindiği şahsa biri kalem hediye ediyorsa demek ki kucağına oturtup yaz yavrum diyecektir oda seve seve yazacaktır..


Devran değişirse elbette kalemi elinden alıp yerine keserin sapını tutuşturacaklar diye her devran korkar bunlar. Neden? çünkü halkı savunmadılar beslendikleri kaynakları savundular. Oysa medyanın özellikle gazetecinin esas işi kamuoyunu bilgilendirmektir birilerinin kucağına oturup kamuoyunu kandırmak değildir.

Gazetecilik demek halkın şovalyeliği demektir,özel bir meslektir herkesin başa çıkabileceği bir meslek değildir, gazeteci olmak cesaret ister,asalet ister, yetenek ister, erdemleriniz olmalı oysa bakıyoruz ki bu tanıma uyanlar ya ortalıktan çekilmişler yada birileri yerlerine geçmişler. Yerlerine geçenler ise haklıyı savunmak yanlışı ortaya çıkarmak için çalışmamışlar tam tersine yanlışı savunmuşlar hatta başka devletlerin çıkarına kendi devletinin ziyan etmesine sebep olan olacak işleri bile doğru gibi göstermeye çalışmışlar.

Sözüm; eline kalem tutuşturulmuş ciğeri beş para etmeyen, kendi halkına karşı ihanet içerisinde olan herkesin kim olduklarını ayan beyan bildiği bir kaç kişiyedir. Bu tipleri TV programlarında gazete köşelerinde yazarlık yaparken yada konuşma yaparken görüyor biliyorsunuz bunların en birinci işlevi şudur; bunlar siyasi tetikçilik yapmaktadırlar..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

27.10.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef