Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

DÜNYA'ya YÜZYILLAR ÖNCE İNMİŞ BİR İSTİHBARAT KOLONİSİ OLABİLİR

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 27
1.01.2021
 1
DÜNYA'ya YÜZYILLAR ÖNCE İNMİŞ BİR İSTİHBARAT KOLONİSİ OLABİLİR

  Dünya'ya yüz yıllar önce gelmiş bir istihbarat kolonisi olabilir. Bu koloninin alt görevlerinden bazıları; insanlık kendi hatalarından sebeple yok olma sürecine girdiğinde kontrolü ele almak, başka gezegenlere sıçrama yapacak teknolojiye eriştiğinde başka gezegenlere öncelikli inmek görevleri olabilir.

 Koloni kendi içinde bir çok sınıfa ayrılmış görev grupları halinde yaşamına devam ediyor olabilir. Fakat her şey olağan haldeyken kendileri hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler olabilirler koloni tıpkı bir devletin istihbarat kurumu yapılanmasındaki gibi bir işleyişe sahip olabilir.

 Bireyleri insan içindeyken normal davranan uyku evresindeyken ait olduğu sistemler ile iletişim kurabilme yeteneklerine sahip olabilirler. İnsanlar ile etkileşim halinde insan boyutunda yalnızken alt kişiliklerine geçiş halinde olabilirler bu yüzden kendileri hakkında gerçeği tam olarak bilmiyor olabilirler. Yani hem insan hemde kolonici olarak iki bilinç sistemine sahip bireyler aramızda bizim gibi yaşıyor hastalanıyor ölüyor ve doğuyor olabilirler.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

15.01.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef