Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

KONTEYNER PANSİYON ve KONTEYNER ARDİYECİLİĞİ İLE PARA KAZANABİLİRSİNİZ

Yazar by Ghost RIDER / Takipçiler 274
5.01.2021
 1
KONTEYNER PANSİYON ve KONTEYNER ARDİYECİLİĞİ İLE PARA KAZANABİLİRSİNİZ

Konteynerlerin sadece nakliye amaçlı kullanılmadığı dükkan, depo, ardiye, pansiyon olarak kullanıldığı bir dünya'dayız. Konteynerları bir araziye dizerek oluşturulan park alanlarında çeşitli kullanımlar mevcut. Fakat konteynerlerin içine su elektrik tesisatları yapılmadan kullanılması gerekiyor aksi halde varoş yaşam alanlarına dönüşmeleri söz konusu oluyor. Bu fikirdeki amaçları şöyle sıralayabiliriz. Gelişen dünya'da insanlar artık geçici alanlara ihtiyaç duyar hale geldiler. Bir kaç saatliğine bir eşyasını bırakmak üstünü evine gitmek için yolunu uzatmamak değiştirmemek adına bir kaç parça eşyasını bir yerde bulundurmak küçük bir dolaşım ağı gerektiren işler için birden fazla kullanıcısı olan depolama alanı vs. gibi işler için konteyner depolama yöntemleri hızla yayılıyor.

Fakat konteyner depoculuğu denilen sistemde canlıların kalabileceği bir yer olması amacı aştığı için kimsenin yatıp kalkmasına oturmasına izin verilmiyor sadece bir şey bırakıp çıkmasına izin veriliyor. Bu yüzden konteyner tipi yapıların içine elektrik tesisatı su tesisatı gibi yaşam destek sistemleri inşa edilmiyor. Fakat pansiyonculuk yapmak isteyenler için içinde sadece yatılan bir alan olarak kullanılıyor. Gecelik veya günlük konaklama için bir kişilik olarak kullanılmasına izin veriliyor. 

Bir tarlada bile yapılabilecek bir iş olduğu için genellikle yol kenarlarındaki atıl alanlarda kurulan konteyner tipi yerler Amerika gibi uzun yolculukların geniş arazilerin olduğu yerlerde makbul olsada aslında her şehrin dışında en az bir tane olmasının şehir açısından sayısız faydaları vardır. Fiyatlandırma konusuna bakılacak olur ise gündelik ücret alanların bir günlük ücretinin dörtte biti kadar denilebilir.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef