Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

İŞYERİNİZİN İNTERNET SİTESİ OLMASI NEDEN ÖNEMLİ

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 294
21.03.2021
 1
İŞYERİNİZİN İNTERNET SİTESİ OLMASI NEDEN ÖNEMLİ


işyeriniz varsa potansiyel veya hali hazırdaki müşterilerinizin, eş dostlarınızın, çözüm ortaklarınızın iş alan ve faaliyetlerinizi görebilecekleri, iş yeriniz ve kendi profilinizi inceleyebilecekleri en uygun yer olarak internet siteleri karşımıza çıkmaktadır. işletmenizin veya kendinizin tanıtımını internet siteniz olmadan yapmanız her geçen gün zorlaşmaktadır.

Bir dükkan açtınız tabelanızı astınız ve beklemeye başladınız zamanla bir kaç kişi geçerken gördü birbirlerine söyledi derken belirli bir çevrede tanındınız. Oysa internet daha geniş bie mecradır anlık internet kullanıcı sayısı sokağınızdan geçenlerin sayısından çok daha fazladır. insanlar artık internette arayışlar içindeler ve iş yaptıran, alış verişe çıkan kesimin yaş ortalaması internette anlık vakit geçirenlerin yaş ortalamasına eşit. Yani müşteri kitlelerinin tamamı internette yer alıyorlar. Siz internette yer almak için bir sosyal medya hesabının yeterli olacağını düşünebilirsiniz fakat durum öyle değildir.

Sosyal medya ciddiye alınan bir tanıtım aracı değildir çünkü isteyen herkes orada ücretsiz hesaplar açar kendini istediği şekilde tanıtma yoluna gider. Fakat internet siteleri biraz daha farklıdır. Bir işyerinin internet sitesine girdiğinizde öncelikle bir sabit telefonu varmı ona bakarsınız sonra fiziksel bir adresi varmı diye bakarsınız sonra site bir iş yerine mi ait ona bakarsınız iş yeri sahiplerinin kim olduğuna bakarsınız hepsi sizi tatmin ediyorsa internet sitesinin içindeki bilgilere verilere bakar anlam çıkarmaya çalışırsınız güvenilir bulursanız telefonu ararsınız iş görüşmesi için irtibat kurarsınız. 

internet siteleri sosyal medyadan kıyaslanamayacak kadar güvenilirdir. Bu yüzden bazı ülkelerde her iş yerinin bir internet sitesi olması hakkında düzenlemeler bile vardır. İnternet siteleri sizin hem internette hemde iş dünyasında arayüzünüzdür. Bu gün kurumsal iş yerlerine teklif sunduğunuzda pek çok kurumsal işletme sizi internette araştırmadan muhattap almamaktadırlar. Hatta çoğu zaman resmi evraklarınız uygun resmen tamamsınız fakat iş geçimişinizi görebilmemiz için internet sitenizin adresini yazın derler. internet sitenize girip yaptığınız işleri görüp incelerler yeterli bulmazlarsa iş geçmişiniz hakkında biraz daha bilgi isterler. internet sitenize yaptığınız işleri referans olarak eklemeniz hem iş çevrelerinde hemde sizi merak edip araştıran potansiyel müşterilerinizde hemde sizinle bir şekilde muhataplık edinmek isteyenlerde pozitif etki uyandırır. internet sitenizin bir kaç dakikada anlattığını siz saatlerce karşınızdakine anlatamazsınız.

 Kurumsal web siteniz eposta adresiniz varsa olmayanlardan daha öndesiniz demektir. 
internet sitesi pahalı bir şey değildir iyi düşünürseniz reklam ve tanıtım kaybı açısından internet siteniz olmadığında size daha pahalıya mal olmaktadır.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef