Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

İKİ DÜNYA BİRLEŞECEK

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 306
25.04.2021
 1
İKİ DÜNYA BİRLEŞECEK

Sanal Dünya gerçekten sanal Dünya haline gelecek.. Şehrinizin sokağınızın hatta evinizin komşularınızın gerçek zamanlı dijital versiyonları sanal Dünya'da yaşıyor olacaklar.
Bilgisayar oyunu tasarlanacak sanal Dünya'da aynen gerçek Dünya'da yaptıklarınızı yapacaksınız.. Çalışacak para kazanacak besleneceksiniz hatta arabanızı çarpınca ücretini ödeyerek tamir ettireceksiniz.

Alış veriş yapacaksınız önce oyunun içinde sanmayın gerçekten ürünleriniz hem sanal Dünya'daki evinize hem de gerçek dünyadaki evinize kargo edilecek. Sanal Dünya'daki insanlar şehrinizdeki insanların aynıları olacaklar.

dükkan açabileceksiniz ama ruhsat için aynı gerçekte olan izinleri alarak yapacaksınız.. aile kuracaksınız en önemlisi iki dünya tümleşik olacak uyuyunca uyuyacaksınız kalkınca kalkacaksınız işe gidince gideceksiniz.

yani gerçek dünyada ne yapıyorsanız aynı anda sanal dünya da onu yapacaksınız.. Alış veriş yaparken bir arkadaşınız ile karşılaşıp sohbet ediyorken kopyalarınız sanal dünya da eşzamanlı aynılarını yapacaklar..

Hazır mısınız? biz hazırız bunun bir parçası olabiliriz.. Sistemin bir parçasını üretebiliriz. Yatırımcı, Programcı, tasarımcılar ile ekip kurarsak bu sistemin bir parçası olma şansımız var..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef