Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Duydum ki Janta Düşmüşsünüz!

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 720
24.02.2019
 1
Duydum ki Janta Düşmüşsünüz!

Lüks içinde sürdükleri saltanat kayığı battı ve israfı önleyelim kılıfı altında marketlerden çürük sebzeleri toplamaya başladılar. Bu davranışları ile Ekonominin kötü gidişatını tasdik etmiş oldular. Kiralık arabalara ödenen milyonlarca liranın, temizlik şirketlerine olan milyon liralık borçların saat 12'yi vurana kadar göz boyamak için harcandığını onaylamış oldular.

Saat 12'yi vurdu...........
650 bin liraya aldıkları Audi A8L model makam otomobili için herkes Audi ile gezip tozarken ben Passat'a mı? bineyim diye krallıklarını parlatıyorlardı. Gördüğüm kadarıyla 650 bin liralık Audi'den Janta düşmüşsünüz marketlerden pazarlardan çürük marul ıspanak toplamaya başlamışsınız. Sizin için durumun ne kadar zor bir durum olduğunu biliyorum size bir önerim var açlığını belli etmemek için iyi giyineceksin zayıf görürlerse ilk taşı en yakınınızdaki atar.

LÜTFEN SAYFADAKİ REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

ilk duyduğumda janta düştüler dediklerinde dediklerinde inanmamıştım ama medyaya yansıyan fotoğrafları görünce inandım. yardıma ihtiyacı olan aileler için marketlerden pazarlardan satılamayacak sebzeleri alıp halka dağıtıyoruz diye açıklamalar yapmışsınız bu hatayı nasıl yaptınız acaba? Halka satılamayacak derecede kendinden geçmiş sebzeleri reva görürken kendiniz iki sokak öteye bile milyon liralık lüks makam araçlarınız ile yolculuk ediyordunuz.

Yoksa siz hala o milyon liralık araçlara binerek marketlerden pazarlardan sebze mi? topluyorsunuz ... ilahi komedya....yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

15.07.2020
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef