Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

Akçakoca'dan Ereğli, Adapazarı ve istanbul'a Vapur Seferleri Yapılsa?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 343
19.06.2020
 1
Akçakoca'dan Ereğli, Adapazarı ve istanbul'a Vapur Seferleri Yapılsa?

Düzce'nin her yeri akarsu göl ve deniz ama bölgenin fikir fukarası politikacıları ve basını asar deresiyle melen çayının islahı ile uğraşmaktalar. Bazı kimselerin amacı ise küçük olsun benim olsun şehir büyürse rant el değiştirirse yeni rant sahaları açılırsa yeni rantiyeciler doğarsa biz bir avuç rantiyeci avucumuzu yalarız ekonomiyi küçük tutalım rant sahalarını kaptırmayalım ve yeni rant sahaları açmayalım düşüncesinin sonucu, fakirleri idare etmeyi zanaat edinmiş kimselerin elinde mahvolan bir şehir.

Konumuza dönersek Akçakoca'dan ereğli, sakarya,istanbul,zonguldak'a vapur seferleri düzenlenir ise sadece bir ay içinde Akçakoca bölgesindeki eregli zonguldak ve Düzce'yi ekonomik anlamda ezer geçer üç ay sonra bölgenin iş dünyası bu güne kadar görmezden geldiği Akçakoca'ya  bağımlı olur altı ay sonra bölgenin politikası Akçakoca politikacılarına danışmadan bir çok konuda kararlar alamayacak hale gelirler. otobüs işletlecilerinin yeni merkezi Akçakoca olur bir yıl sonra bölgenin iş dünyası Akçakoca'nın tam etkisi altına girer ve bölgedeki işletmeci sanayici patronlar Akçakoca'da ofis açma telaşına girişirler. Önümüzdeki seçimlerde Düzce il ilçe partilerinden yönetilen bir Akçakoca siyaseti yerine Akçakoca tarafından belirlenen bir Akçakoca siyaseti meydana gelir.

Çünkü Akçakoca ulaşım olarak tarihten bu yana stratejik bir yer olmuştur.Akçakoca'nın kaderi bölgeyi idare etmektir ve bunu er yada geç yapacaktır. Akçakoca kendi rolünü belirleyebilir kendi kaderini çizebilir bu gün değilse bile bir gün mutlaka gerçek gücün, fiyatını bir kaç kişinin belirlediği fındıkçılıkta deği ulaşımda olduğunu anlayacaktır.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.08.2020
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef