Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

CHP Milletvekili Mahmut Tanal'ın Sık sık Düzce'ye Gelmesinin Sebebi CHP Düzce il örgütünün Yetersizliği Olabilir

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 297
17.06.2020
 1
CHP Milletvekili Mahmut Tanal'ın Sık sık Düzce'ye Gelmesinin Sebebi CHP Düzce il örgütünün Yetersizliği Olabilir

Düzce'ye gelerek yerel muhalefete müdahil olan, Kentin bir milletvekili gibi davranarak yerel sorunları ele alan Chp Milletvekili Mahmut Tanal'ın sık sık Düzce'ye gelişinin sebebi Chp Düzce il örgütünün yerel sorunları dile getirmekteki başarısızlığı olabilir.

Düzce CHP; seçimlerde, kent organizasyonlarında, yerel muhalefette, kent halkının sorunlarını gündeme getirmekte ve kentin bir muhalefet partisi olarak halka güven vermekte gösterdiği başarısızlıkları, Chp Milletvekili Mahmut Tanal'ın sık sık kente gelerek yerel muhalefete destek vermesine sebep oluyor. Yeterince güçlü bir muhalefet partisi kent dışından yardıma ihtiyaç duymazdı. Mahmut Tanal Kente gelerek bu eksikliğin daha net fark edilmesini sağlıyor.

Düzce muhalefetindeki eksikliği gidermek isterken bir yandan da yerel idarecileri ezmiş oluyor. Fakat bu onun suçu değil. Yerel muhalefet partilerinin idarecilerinin yeterince muhalefet etmesi beklenir, muhalefet eder gibi görünerek kendi partililerinin gözünü boyaması değil. Partinin il ilçe idarelerini parti içi muhalefet ile birlikte meşgul eden başarısız kadrolar yerine bu kente liyakat sahibi kimselerin idaresindeki bir Düzce CHP teşkilatı yakışır.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

18.06.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef