Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

IRKÇILIK KARŞITI GÖSTERİLER TRUMP'ı GÖNDERME OPERASYONUNUN BİR PAÇASIMI?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 131
6.11.2020
 1
IRKÇILIK KARŞITI GÖSTERİLER TRUMP'ı GÖNDERME OPERASYONUNUN BİR PAÇASIMI?

Bence Obama kullanıldığını ve bir kenara itildiğini düşünüyor sanırım. Dahası, Beyaz Saray'da misafir edildiğini, kalan bütün işlerin kendisi dışında yürüdüğünü bir şeye katkısı olması ile olmamasının devlet için bir anlamı olmadığını düşünüyor diyebilirim bu şekilde izlenim edindim. Yani Obama kendisinin seçilmesini konjonktürel bir gereklilik olarak düşünüyor ve kullanılıp bir kenara itildiğine inanıyor olmalı ki tepkisini vücut dili ile ifade ediyor.

Biden gelirse Obama'nın da katkısı ile de gelmiş olacak hatta sokak olayları bıçakla kesilir gibi kesilmesi söz konusu çünkü protestoları körükleyen polisler sanki bir ağa bağlılarmış gibi hareket ettiler. Trump cephesi Amerika'nın üstüne derebeyi gibi çöktü diye düşünülüyordu onları göndermek için büyük bir güç toplamışlar gibi bir durum var.Yani Biden'ın arkasında sessiz ve derinden büyüyen bir direniş gücü olduğunu düşünüyorum.

Polislerin siyahları sokağa dökmek için çaba sarf ettiğini söylemek istemiyorum ama elenmesi gereken bir ihtimal olarak incelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Irkçılık karşıtı gösterilerin Trump'a karşı olduğu pek akla yatkın gelmiyordu ama şimdi gördüğüm manzarayı yorumlayınca ırkçılık karşıtı gösterilerin meydana getirilmesi ve körüklenmesini Amerikan devleti içinden birileri istemiş olabilirler mi? acaba diye ciddi şekilde düşünmeye başladım.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

07.05.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef