Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

ZİHİN YIKAMAK ve BİLİNÇ ASİMİLASYONU

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 308
1.01.2021
 1
ZİHİN YIKAMAK ve BİLİNÇ ASİMİLASYONU

Sizi gerçeklerden uzaklaştırmak için laboratuvar ortamındaki beyin yıkama işlemlerinden bahsedenler zihin yıkama eylemlerinde görevli olanlardır. Gerçek beyin yıkama işlevi kendi sokağınızı, evinizi, okulunuzu yıkmakla gerçekleşir. Çünkü bunları yıkıp yeniden inşa etmek anılarınızı hükümsüz ifadelere çevirirler. 

Beyin yıkamak için bilincin geliştiği ortamı yıkıp yeniden inşa etmek mükemmel sonuç verir. Yıkılan her bina sökülen her ağaç her telefon kulübesi her sokak lambası ile zihninizdeki gerçeğe dair kanıtlar bir parça daha ortadan kaldırılmış olur. 
Okulunu oynadığı parkı doğduğu evi yıkmak en büyük temizliktir. Artık o sizindir bir süre sonra anılarını anlatmayı bile bırakıp önüne koyulmuş rolü oynamaya başlayacaktır. Şehrinizi geliştiriyoruz evinizi sokağınızı yeniliyoruz diye zihninizdeki kim olduğunuz hakkındaki kanıtları silme işlemi yapılıyor. Yapanlarda aynı asimilasyona maruz kalmış kişiler.

Beyin yıkama ve bilinç asimilasyonu doğup büyüdüğünüz ortamı yıkıp yeniden inşa etmekle mümkündür. Sizden öncekilerin maruz kaldığı ve sizden sonrakilerinde maruz kalacakları bilinç asimilasyonu sayesinde geçmişi olmayan geçmiş ile bağlantı kuramayan geçici iş makinelerine dönüştürülüyorsunuz. Öyleki aileniz ile yaşadığınız ortamı yıkıp yok ediyorlar ve aile bireyleriniz ile artık sadece konştuklarınız birlikte yaptığınız davranışlar kalıyor onları da televizyon dizileri haber programları asimilasyon amaçlı yazılmış kitaplar ile yozlaştırıp giyinen beslenen harcayan alkışlayan geçici bireyler haline getiriyorlar. Mezarlarınızı bile bir gün sökecekler çünkü yaşadığınızın da kanıtı olmasını istemiyorlar. 

Neden?
Çünkü siz başkalarının oyunundaki karakterlersiniz ve geçmiş ile bağınız sizi hayali oyuncu değil gerçek birey yapar. Kim olduğunuzu ispat edebilmeniz için kimliğiniz ve sözleriniz yeterli değildir gerçekler kanıt gerektirir. Nerede oturduğunuz yaşadığınız doğduğunuz arkadaşlarınız sokağınız okulunuz her şey yaşadığınız ortamla aranızdaki bağdır bu bağ ortadan kaldırılırsa birbirinize sahip çıkmanızı gerektiren bir şeyde kalmaz. Nefes almayı yaşamak sanabilir hale gelirsiniz. Öldüğünüzde sizin için üzülende olmaz kaybolduğunuzda her hangi bir eşyasını kaybetmiş kadar üzülürler. Eğer yaşadığınız ortamı yıkığ yeniden inşa ederlerse gerçek yerine kurgu karakterlere dönüşürsünüz.

Sizi, kökeni olmayan eğreti mimari ile inşa ettikleri yapay kentlerde akıllı oyuncaklara dönüştürmenin yolu yaşadığınız ortamı sürekli değiştirmekten geçmektedir.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef