Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

İYİ PARTİ GELECEK SEÇİMLERDE İLK İKİ PARTİDEN BİRİ OLACAK

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 309
7.01.2021
 1
İYİ PARTİ GELECEK SEÇİMLERDE İLK İKİ PARTİDEN BİRİ OLACAK

İyi parti'nin yükselişi sürüyor. Artık bir hikayesi var. Engellenmeye çalışılan mitingleri salon toplantıları, Genel başkanının evinin basılması, parti içi çalkantılar hepsi iyi parti'yi güçlendirdi yekpare hale getirdi. İyi Parti bazı şehirlerde ana muhalefet pozisyonuna yükseldi ülkenin enformel ana muhalefeti durumunda rotasında hedefine doğru yol alıyor.


İyi parti kendinden sonra kurulan iki yeni partinin kurucularına da ilham ve cesaret verdi. Kime oy vereceğiz adam yok anlayışını bitirdi artık biri daha var anlayışını toplumun her katmanına kısa zamanda yaymayı başardı. Önümüzdeki seçimlerde ilk iki partiden biri olacağı aşikar. Artık iktidar yalnız olmadığını biliyor. Ringde güçlü bir rakibi olduğunun farkında. Kontrollü muhalefet döneminin bittiğinin herkes farkında. Meral Akşener'i ve iyi Partiyi sindirmeye çalıştılar başaramadılar tarafsız olarak bunu söyleyebilirim. 

Medya'da yer verilmek istenmedi fakat yerini kendisi edindi. Medya, göz ardı edemeyeceği bir kitlenin Meral Akşener'in ardında birikmesine kayıtsız kalmanın kendi ekmeklerine zarar vereceğini anladı. Çünkü medya reklamla döner bir medya kuruluşu ekranında baş sayfasında yer vermez ise başka biri verecektir. Üstelik Cumhur başkanlığı koltuğunda iddialı, bir çok büyük şehrin belediye başkanlığının arkasındaki güç kaynağı olduğunu düşünürsek medya sonunda bu gücü takdir etmeye mecbur kaldı. 

Gelecek yirmi yıl için İyi Parti'nin çok şeyi değiştireceğini düşünüyorum. Karşı koyulmaz bir güç yerinden oynatılamaz bir güce karşı hızla ilerliyor. Sunucu birlikte göreceğiz..


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef