Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder

ESKİ TÜRKİYE'ye Müptelayım Bu Sıralar!

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 136
23.04.2018
 1
ESKİ TÜRKİYE'ye Müptelayım Bu Sıralar!

Çünkü gidaşata bakılırsa halka tek tip elbise giydirip kalplerinin üzerine bu filan partili şu falan partili diye arma diktirebilirler. Halk bunlar gibi düşünmek zorunda mı? halka biçilen role bakacak olursak, halk pazarına gidip bir kaç domates iki baş soğan üç fitil biber dört beş patates alıp indirimli marketlerde yüzde ellisi yağ olan karambol piyasanın et ürünlerini satın alıp evine dönerken mutluluk göz yaşı dökmesini filme çekmek ve filmi sosyete toplantılarında halk mutlu diye göstermek istiyorlar.

Eski Türkiye'de parayı değil onurumuzu düşünür haldeydik AKP geldi tersini düşünmemizi söyledi. inananlar peşine takılıp uçuruma doğru yürüdüler uçurumu fark etmesinler diye gönüllerini hoş ettiler fakat aldanmayıp peşine düşmeyenler işinden aşından edildiler ama onurlu duruşlarını bozamadılar şimdi de kendi partilerini kurup rekabete katılmak istiyorlar diye hainlikle suçlanıyorlar..


Hayır bayım siz yanlış söylüyorsunuz, doğru olan parayla oyunu satmamaktır. Güce tapmamaktır kendisi için değil ülkesi için oy vermektir.

"Baki Kalan Collesium'dur, N Diktatörler ND Gladyatörler Değildir"


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

15.07.2020
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef