Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

TERÖRİSTLER SADECE SİLAHLI DEĞİLDİR ASIL KALEM TUTANLARA DİKKAT EDİLMELİDİR

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 379
29.12.2020
 1
TERÖRİSTLER SADECE SİLAHLI DEĞİLDİR ASIL KALEM TUTANLARA DİKKAT EDİLMELİDİR

Terörizm veya teröristi burada anlatıp zaten bilinenleri tekrar etmek istemiyorum terörist tanımını ve terörist nedir zaten biliyorsunuz. Benim dikkat çekmek istediğim olay şudur; Teröristler sadece silahlı olmazlar elinde kalem tutanı daha tehlikelidir. 

Elinde silah olan teröristi elinde kalem tutan terörist motive eder. Bu bakımdan kitap, dergi, köşe yazısı, makale, gazete yazısı hatta çocuk kitaplarının yazarları arasına sızmış olabilirler.

 Milletimiz asıl olarak elinde kalem tutan teröristlere dikkat etmelidir. Bunlar nesilleri köreltip yozlaştırır yanlış yola sürüklerler yanlış yönlendirip yanlış şeyler ile zihinleri programlarlar. Elinde kalem tutan terörist elinde silah tutan teröristten daha tehlikelidir. Beyinleri kendi ideolojileri doğrultusunda programlamak için yazdıkları kadar kimi zamanda yozlaştırmak için yazarlar.

Zararsız gibi gelen argo kelimeler zamanla küfürlere küfürler hakaretlere suçlamalara dönüşürler ve toplumsal yozlaşmayı bu şekilde sağlarlar. Küfür argo içeren kitaplara dergilere dikkat edilmesi gerektiği kadar sivil toplum görünümlü kişiler ve yapıların yaydıkları broşür kitap promosyon ürünlerine vede klavye başında yazıp paylaşım yapanlara da dikkat edilmelidir. Çünkü dijital alanlardan gelen tehlikeler doğrudan çocuklarımıza erişmektedir. En çok bu alana ve çocuk kitaplarına dikkat etmeliyiz
yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef