Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

İNSAN EVRİM GEÇiRMEDİ SAYISIZ DEFA MUTASYONA MARUZ KALDI

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 355
28.03.2021
 1
İNSAN EVRİM GEÇiRMEDİ SAYISIZ DEFA MUTASYONA MARUZ KALDI


insan evrim geçirmedi mutasyona uğradı hep aynı canlıydı. İçinde bulunduğu koşullara göre gelişti ve değişti. Önemli olan şey insan bedeninin bunu kendisinin mi yaptığı yoksa InterFace implementasyonu ile sayısız defa virüsler tarafından mı değiştirildiğidir yada geliştirildiğidir. Sanırım artık insanın evrim geçirdiği teorisi yerine mutasyonlara maruz kaldığı teorisini konuşmalıyız.


insan; yeryüzünde ilk belirdiği zamanlarda Dünya zorlu bir yaşam parkuruna sahipti. Devasa boyutlarsa bitkiler hızla yeryüzünü kaplarken onları aynı hızda besine dönüştürerek tımar eden dinozor otoburlar ve ot oburların popülasyonunu dengeleyen etoburlar arasında kendine bir yaşam şansı bulamayacak olan insan çok daha sonraları ortaya çıktı yani doğal ortam insan için yeterli düzeye indirgendiğinde. 

Dünya üzerindeki yaşam insanı yok etmeyecek ona şans tanıyacak seviyeye indirgendiği anda insan yeryüzünde belirdi.Fakat yinede ortam zorluydu. Hayvanların boyutlarının küçülmesi, ve ortamdaki hava besin kalitesinin yeterli olması insanın yaşamı için olgunlaştığında insan türedi. Fakat ortama uygun gelişmesi gerekiyordu. Bitkiler,deniz,hava,su, meteoroloji, tüm canlılar gibi insanın da mikro ölçeklerde değişime uğraması gerekiyordu. 

Bu değişimlere evrim dedik oysa bir yanılgı olabilir. İnsan virüsler sayesinde sayısız defa mutasyona uğrayarak gelişmiş olabilir. Her virüs implementasyonu ile bir gelişim basamağını bir tane daha yükseltmiş olabilir. 


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef