Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

VİRÜSÜN HAFIZASI MI VAR?

Yazar by Murat SOYLUOGLU / Takipçiler 197
25.04.2021
 1
VİRÜSÜN HAFIZASI MI VAR?

NOT: Bu yazı yalnızca bir Teoridir bilimsel bir değeri yoktur.

virüs hakkında bu güne kadar bilim dünyası tarafından hiç araştırılmamış akla gelmemiş önemli bir konu var. Virüs karşılaştığı olayları bir şekilde bir veri tabanından alıyor.. yani bir hafıza sistemi olduğunu düşünüyorum.

 fakat virüslerin bir vücuda girmeden önce canlı-cansız aralığında olduğunu da biliyoruz yani vücuda girip canlanmadan önce bir hafıza sistemi oluşturması mümkün değil. 

Vücuda girince bir hafıza sistemi oluşturuyor sanki ve mutasyonlarla kendini yapılandırıyor yeniden inşa ediyor bunu ancak bir hafıza sistemi olursa yapabilir.

Virüsler bilim dünyası tarafından henüz çok az tanınabildi. Bu işleve sahip olduğunu bilim hiç aklına getirmedi. Virüs bir hafızaya sahip aksi halde nasıl mutasyon gerçekleştireceğini bilemezdi. Virüs karşılaştığı yeni durumu analiz edebiliyor. Eski durumunu yetersiz bularak kendini geliştiriyor buna mutasyon diyoruz. Virüsün hafıza birimi olduğunu bilerek hareket etmeliyiz.

Virüs eğer bir veri tabanından bir hafıza sisteminden yararlanmamış olsa mutasyon geçiremez. Virüsün ya kendi bünyesinde quantum boyutlarında bilinç sistemi var yada vücudun bilinç sistemine erişip programlama yeteneği var. Bu yeni bir konu virüslerin bu türden bir faaliyet gerçekleştirebilecekleri konusunda hiç bir veri yok ama mantıksal olarak virüsün böyle bir yeteneği olduğu aşikar.

Eğer virüs hafıza birimine erişebiliyorsa beynin başka kısımlarına da ulaşabiliyor demektir daha ötesinde canlıların motor sistemlerine erişmesi de söz konusu. Daha da önemlisi virüs senkronize hareket edebiliyor olabilir.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef