Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

S-400 DİPLOMATİK BİR KART OLARAK SON DERECE KULLANIŞLI HALE GELDİ

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 15
26.12.2020
 1
S-400 DİPLOMATİK BİR KART OLARAK SON DERECE KULLANIŞLI HALE GELDİ

S-400 sistemlerinin aktif edilip edilmemesi üzerinden Türkiye kritik bir kart edinmiştir. Artık Türkiye'nin kendi coğrafyasındaki liglerdeki takımlara karşı bu kartı sık sık masaya getirebilecek ve siz filan işi yaparsanız bizde S-400'leri aktif ederiz üzerimizden geçiş yapan tüm uçar sistemlerinize müdahil oluruz kartı vardır. S-400'leri satın alarak Türkiye bunu başarmıştır. Sadece bir hava savunma sistemi olarak değil diplomatik joker kart olarak eline böyle bir kart koymuştur.

Aynı zamanda Nato'da elinde stratejik bir kart tutar hale gelmiştir. Eli boş yada sadece verilen kartlar ile masaya oturmaktan elinde kritik ve her oyunda öne sürebileceği çok çok önemli bir kartı olmuştur. Türkiye'nin son yıllarda bir kaç kart edindiğini ve bu kartları taktik manada çok yerinde kullandığını görüyoruz. Sanırım tüm askeri ve diplomatik analistler Türkiye'nin elini güçlendirmek için kart dağıtıcıdan kart gelmesini beklemediğini kendi kartlarını edindiğini söyleyebilirler.

Bu bakımdan Türkiye güçlenmiştir. Kendi kartlarını edinebilen ülkeler güçlü ülkelerdir. Fakat şunun da akılda tutulması gerekir ki Bilgi daima en kullanışlı karttır. Bu kartı diğerlerinden farklı olarak koz olarak adlandırıyoruz. Türkiye'nin istihbarat ve bilim alanında elde edeceği kartlar eldeki kartlardan çok daha güçlü olacaktır. Türkiye'nin asıl yatırımlarını bu alanlara yapması gereklidir. 


Artık Türkiye'nin; siz filan işi yaparsanız bizde S-400'leri aktif ederiz üzerimizden geçiş yapan tüm uçar sistemlerinize müdahil oluruz kartı vardır.yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

15.01.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef