Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

MERDİVEN YAZILARI ASİMİLASYON AMAÇLI MI?

Yazar by Emirhan Sel / Takipçiler 466
15.10.2020
 1
MERDİVEN YAZILARI ASİMİLASYON AMAÇLI MI?

Son yıllarda ortaya çıkan bazı olaylardan biridir merdiven yazılarıdır. Sokak sanatı,grafiti ve süsleme amaçlı başlayan merdiven basamaklarına yazı yazma akımı okullara ve sosyal alanlardaki yapıların içlerine kadar işledi. Merdiven basamaklarındaki yazıların komünist rejimlerdeki gibi talimatların en sinsice halkın zihnine işlenmesi amaçlı olup olmadığını ciddi şekilde düşünmeliyiz. 

Sanat veya süsleme amaçlı olmasını şuradan anlayabilirsiniz bu yazılar dikkatinizi bir yere çekmek için yazılıyorlar. Başınızı yere eğmenizi sağlıyorlar. Psikolojik harp amaçlı asimilasyon için yazıldıklarını buradan anlayabilirsiniz. Sizden yapmanızı istediklerini talimatlar olarak zihninize aktarıyorlar. Bunu yaparken mistik bir sokak duvarını merdivenleri boyayıp zihninize mistik egzotik resimler yerine kendi istedikleri evrenin resimlerini işliyorlar.

Örnekleri çoğaltabilirsiniz zihin kontrolünün sadece merdiven basamakları ile sınırlı olmadığını fark edeceksiniz.

Bu işlerin ilk başlangıcı şöyle oluyor sadece bir örnek olması için hiç bir şeyle ilgisi olmayan yazılar ve renkler kullanıyorlar bundaki amaç sadece bir başlangıç noktası örnek meydana getirmektir. Biliyorlar ki bu örneği birileri kendi sinsi işleri için çoğaltacak ve kendilerine uyarlayacaktır.

ikilemde kaldığınız da sadeleştirme yöntemini kullanınız. Zihninizde bu görüntüleri silerek sadeleştirin ve olması gerekeni yani normal olanı sildikçe görmeye başlayacaksınız. Normal olan oraya ait olandır. Birilerinin elinde fırçası ile gelip doğallığın içine ettiğini ve bunu neden yaptığını anlamaya başlayacaksınız.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef