Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

TÜRK DÜNYASINI YENİ 1 TEHLİKE BEKLİYOR

Yazar by Emirhan Sel / followers count 581
6.08.2018 21:52:25
 1

TÜRK DÜNYASINI YENİ 1 TEHLİKE BEKLİYOR

Türkistan denilen Türk coğrafyasında gelecekte iran gibi asimilasyon yapabilecekleri 1 molla idaresi için hazırlanıyorlar.. Din adamı görüntüsü içinde ilgili coğrafyadan öğrenciler eğitiliyor. Tedbir almak lazım bunlar Azerbaycan dahil 1 çok hristiyan Türk topraklarına da sızmış durumdalar.. Hristiyanların Vatikan merkezli projesidir uyanık olmak gerekir.

Türk dünyasını hiç rahat bırakmayacaklar bunu biliyoruz ancak türk dünyası da kendi aralarında birlik olmalılar malesef ki silah kabiliyeti bakımından yetersiz durumdayız ancak Türk kanı bizim en mühim direniş gücümüzdür. Gençleirmizi her türlü ister dini olsun ister siyasi olsun akımlardan kollamak durumundayız.

Gençlerimize yol gösterecek olan yeni Bilge TONYUKUK' lar üretmeliyiz yoksa halkımız kimi zaman dindarlık kimi zaman politikacılık söylemleri ile heba edilmek üzeredir. Bir ırkın mahvedilmesi ancak duygusal silahlar kullanılması neticesinde vuku bulabilir. Bu ikazlar üzerine derin düşüncelere dalmak yetersizdir üstüne tedbir almak adına bir çok mevcudiyet kurmamız gerekmektedir.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef