Hesap Bilgilerinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Giriş

E-Mail Adresinizi Girinişlem Yapılıyor ....
Gönder
duzceinfo.org yükleniyor....
this is AndromedaSOFT ©

S-400 Alırsak Üstümüzden Uçan Bütün Nato Uçakları iznimize Tabi Olacaklar

Yazar by Ghost RIDER / followers count 576
16.03.2019 16:28:36
 1

S-400 Alırsak Üstümüzden Uçan Bütün Nato Uçakları iznimize Tabi Olacaklar

S-400 hava savunma sistemi sadece Türkiye'nin kendisini savunması için alınıyor fakat en başta Amerikanın sonrada diğerlerinin karşı çıkmasını pek anlayamıyorsanız bu yazımı okuduktan sonra biraz olsun anlayacağınızı düşünüyorum. Nato uçuşları ve Bölgedeki üsler civarında uçan Amerikan uçakları bu füzelerin teki alanında olacaklar ve Türkiye hava sahasında artık şimdiki gibi kayıtsız uçamayacaklar Türkiye'nin savunma füzelerini pasif etmesine bağlı olacaklar yani Türkiye bütün Nato uçaklarına amerikan ve Avrupa uçaklarına S-400 füzeleri sayesinde ültimatom verebilecek. 

Peki bu şimdi nasıl? 

Şimdi sadece ilgili anlaşmalar gereği izinler otomatikman alınıp uçuşlar yapılmakta zaten Türkiye'nin hava sahasını gözetleyen otomatik tepki veren bir savunma sistemi olmadığı için gerekse bile sadece devriye uçakları ile önleme yapacağı için çekinilmiyor. Oysa S-400 gibi özellikle Nato ve bütün batı uçaklarına füzelerine karşı geliştirilen bir savunma sistemi uçuş izinlerini artık esnetmeyecek anında reaksiyon verecek olduğu için Nato ve Amerika karşı çıkıyorlar. 

Bölgedeki bütün Amerikan  ve Nato uçuşları şimdiki gibi serbest uçuş olarak görülmeyecekler S-400 savunma sisteminin gözetiminde uçuyor olacaklar buda özellikle Amerikalılar için can sıkıcı bir durum. her uçuşta vurulma riskleri olacak dahası füze atışları ile düşürülen uçak sebebi ile bir savaş da başlatılamaz ancak yaptırımlar uygulanabilir ki Türkiye artık yaptırımlara karşı eskisi kadar duyarlı davranmıyor. Sen çakı çekersen ben bıçak sen kılıç çekersen ben balta sen tabanca çıkartırsan ben tüfek diyor yani karşılarında daha agresif bir Türkiye var. Türkiye kendisini savunmak için sistemi satın alıyor fakat bunu saptırıp S-400 leri kendisini savunmaktan çok Nato ve Amerika hatta Avrupa uçuşlarını baskı altına almak için satın aldığını yansıtmaya çalışarak Türkiye'nin S-400 alımını engellemeye çalışıyorlar.

Patriotları Almamız Konusunda Neden Israr Ediyorlar?

Yukarıda S-400 lerin nasıl Nato ve Amerikan uçaklarına baskı yapacak sistemler olduğunu detaylıca anlattım. Patriotlar ise bunun tam tersini Rusya,iran,Irak,Suriye uçaklarına karşı baskı yapacak sistem olduğu için Patriot almamızı istiyorlar ve kendi uçuşlarında sistemi isterlerse devre dışı da bırakabilirler.


yorumlar
64x64

Yönetici Cassandra

09.12.2021
MERHABA Hoşgeldiniz ! Henüz kimse yorum yapmadı ilk yorumu siz yapmak istermisiniz?
Yorum yapabilirsiniz!
Özet:*
Kalan Karakter :
Gönder

Comment Side Created by Aramis
unicef